+371 29428960 info@kago.lv

Par mums

Uzticieties profesionāļiem, un grīda kļūs par Jūsu interjera veiksmīgāko sastāvdaļu.

Firma "KĀGO" ir dibināta 1995. gadā un ir uzkrājusi ievērojamu pieredzi grīdas remonta, rekonstrukcijas, kā arī grīdu projektu izstrādes un konsultāciju jomā.

Mūsu darbības virzieni:

Strādājam ar dažādu veidu augstas kvalitātes materiāliem no Eiropas. Mūsu speciālisti ir izgājuši apmācības kursus produktu ražotāju rūpnīcās un ieguvuši plašu praktisko pieredzi.

Savas darbības laikā SIA "KĀGO" ir sevi apliecinājusi kā stabilu un drošu sadarbības partneri. Firma ir ieguvusi daudzu Eiropas vadošo ražotāju produkcijas pārstāvju tiesības Latvijā un plašā klāstā piedāvā materiālus un pakalpojumus profesionāliem grīdas risinājumiem.

Mūsu moto - viss kvalitatīvai grīdai.

Firmas mērķis ir piedāvāt ar grīdām saistītu pilnu pakalpojumu spektru vienas firmas ietvaros, proti darīt visu, lai maksimāli apmierinātu katra klienta vajadzības grīdu rekonstrukcijas, ieklāšanas vai kopšanas jomā. Esošajiem un potenciālajiem klientiem SIA "KĀGO" piedāvā optimālu tehnisko risinājumu, nepieciešamības gadījumā izmantojot ražotājfirmu ilggadīgo pieredzi katrā no darbības jomām.

SIA "KĀGO" noliktavā ir ļoti plašs preču klāsts, individuāliem grīdas risinājumiem ir iespējams materiālus pasūtīt. Firma nodrošina ātru preču piegādi. Lai taupītu klientu laiku un līdzekļus, firmas speciālisti vienmēr ir gatavi sniegt konsultācijas par jautājumiem, kas saistīti ar grīdas risinājuma izvēli vai tehniska rakstura aspektiem.

Būsim priecīgi palīdzēt. Sniegsim konsultācijas, izstrādāsim visoptimālāko grīdas ieklājuma risinājumu, piegādāsim materiālus un pēc klienta vēlmes veiksim grīdas ieklāšanas vai kopšanas darbus.